Evangeliegemeente De Deur Ede staat niet alleen. De kerk maakt deel uit van een wereldwijd kerkverband (Christian Fellowship Ministries). Deze kerken werken intensief met elkaar samen. Er is een gedeelde visie van discipelschap, kerkplanting en wereldevangelisatie.

Bekijk de video’s (in Media – video album) om een indruk te krijgen over de visie

Alimoestar, Humphrey and Rian

Pastoring in: Utrecht-Centrum

Orinocodreef 6
3563 ST  Utrecht
Mobile: +31-627486803
Email: halimoestar1960@gmail.com

 

Bohorquez, William and Monique

Pastoring in: Eindhoven

Bosleeuwerik 46

5658 CK  Eindhoven

phone: 040-7850054

mobile: 06-21679411

email: wbohorquez@gmail.com

 

Brusse, Henk and Soenita

Pastoring in: Delft

Buenos Airesstraat 15

2622 AX Delft

phone: 015-7851008

mobile: 0638713964

email: h.brusse1970@gmail.com

 

Bulder, Johan and Annetha

Pastoring in: Den Helder

Middelzand 4522

1788 JJ Den Helder

phone: 0223-644877

mobile: 06-11230093

email: jbulder@solcon.nl

 

Burghardt, Desmond and Carly NEW/CHANGE

Pastoring in: Purmerend

Castorstraat 14

1443 AK, Purmerend

mobile: +31-647079100

email: dpburghard@gmail.com.

 

Caciano, Shasid and Rizaira

Pastoring in: Venlo

Schillterstraat 118

5924 CS Venlo

mobile: +31-631555195

email: shasidcaciano@hotmail.com

 


 

Dekker, Ben and Sieta

Evangelist in: Zwolle

Ridder Zwederlaan 10

8042 CC Zwolle

phone: 038-4233750

mobile: 06-27268250

email: BenFdekker@hotmail.com

 

Den Boer, Sebastiaan and Marilou :

Pastoring in Haarlem

Botterweg 84

1113GC Diemen

mobile : 06-17113380

Email : sjkboer@live.nl

 

De Sain, Etienne and Frony

Assisting in: Zwolle

Munterkamp 57

8014 DM ZWOLLE

Phone: 038-2000370

mobile: 06-24881337

email: desain@solcon.nl

 

Douven, Harry and Nicole :

Assisting in : Arnhem

Beilenpad 23

6835 GV Arnhem
phone : 026-2000198

mobile: 06-36170225

email: harrydouven@dedeur-arnhem.com

 

Draaijer, Sarris and Hermien

Evangelist in: Zwolle

Chopinstraat 45

8031 ZH Zwolle

mobile: +31-648254402

email: s.draaijer@filternet.nl

 

Entong, Chris and Inge STOPPED ministry

Pastoring in: Breda

Rechterenstraat 324834 LV. Bredaphone: 076-5611445

mobile: +31-621851844

email : centong@filternet.nl

 


 

Fledderus, Wim and Irene

Pastoring in: Emmen

Kuifmees 21

7827 BN Emmen

phone: 0591- 677567

mobile: +31-643417771

email: wimfledderus@gmail.com

 

Gomez, Luis and Chagnoux

Pastoring in: Waalwijk

Jan Darkennisstraat 245

4817 PD Breda

email: luis.gomez.arteaga@gmail.com

mobile: +31-643436762

 

Goodijk, Wiebe Kees and Bettie:

Pastoring in Assen

Diezestraat 20

9406 RD Assen

Phone: 0592-785862

Mobile: 06-30793210

Email: wkgoodijk@gmail.com

 

Gooijer, Peter and Sharesca:

Pastoring in Maastricht

  1. Bieleveltstraat 4

6221 XZ Maastricht

phone: 043-2200158

mobile: 06-27102940

email: Gooijer1@filternet.nl

 

Hamer, Richard and Angela
Pastoring in:  Roermond

Kasteel Hillenraedtstraat 73
6043 HB Roermond
phone: 0475-5785215

mobile: 06-52036538

email: r.hamer77@gmail.com

 

Herrera, Antonio and Adriana
Pastoring in: Amsterdam (español)

Langestraat 108A

8281 AN Genemuiden

mobile: +31-619412441

email: antonioevangelio@hotmail.com

 


 

Houtman, Johan and Margreet CHANGE

Pastoring in: Breda

Simon Vestdijksingel 67

2652 KR Berkel en Rodenrijs

Phone : 010-3040225

mobile: 06-51193738

email: jhoutman@filternet.nl

 

Houtman, Kevin and Ellen

Pastoring in: Utrecht-Oost

Paul Gauguinhof 20

3544 KA Utrecht

mobile: 06-52286958

email: khoutman@live.nl

 

Huisman, Wim and Rogate

Pastoring in: Nijkerk

Lanecamp 4

3861 LP Nijkerk

Phone : +31-332464805

mobile: +31-653684915

email: wdhuisman@solcon.nl

 

Jonkhout, Edwin and Ida

Evangelist in: Zwolle

Groeneweg 49

8012 AX Zwolle

phone: 038-4210849

mobile: 06-52041816

email: ejonkhout@filternet.nl

 

Karg, Virgil and Christien NEW
Pastoring in: Rijswijk
Bragastraat 146
2523 HL Den Haag

mobile: 06-28235559

email: v.karg@live.nl

 

Klok, Martin and Marlies

Pastoring in: Amersfoort

Dioriet 8

3831 VT Leusden

phone: +31-33-4950196

mobile: 06-53442510

email: mklok@filternet.nl

 


 

Kooijker, Bart and Wilma

Pastoring in: Arnhem

Schepen van Hemerthstraat 17

6831 KB  Arnhem

phone: 026- 7502470

mobile: 06-54297595

email: bartkooijker@dedeur-arnhem.com

 

L’Acosta, Mike and Moniek

Pastoring in: Leiden

Zuster Meijboomstraat 53
2331 PE Leiden
Phone: 071-7850182
Mobile: 06-17460702
Email: mikelacosta1993@gmail.com

 

Lanters, Roger and Dita
Pastoring in Alphen a/d Rijn

Bezembinder 103

2401 HS‎ Alphen a/d Rijn

Phone: 0172-701031

Mobile: 06-42345584

Email: rlanters@filternet.nl

 

Leusink, Herman and Leyla:

Pastoring in: Utrecht-West

Kortland 3

3451 VD  Vleuten

phone: 030-2000170

mobile: 06-25066095

mail: herman.leusink@filternet.nl

 

Leusink, Tim and Kelly :

Pastoring in : Almere

Melkdistelstraat 30

1314 LJ  Almere

mobile : 06-48929856

email : timm.leusink@gmail.com

 

Maduro, Franklin and Magda

Pastoring in: Rotterdam

Morgenster 18

2992 CJ  Barendrecht

phone: 0180-722172

mobile: 06-10545257

email: f.maduro1967@gmail.com

 


 

Majoor, Peter and Hanneke:

Pastoring in: Groningen

Bitterzoet 5

9613 AK Meerstad (Groningen)

Phone: 050-3640071

Mobile: 06-41438179

Email: pjmajoor@filternet.nl

 

Majoor, Matthijs and Ilona:
Pastoring in: Amstelveen

Fie Carelsenlaan 10
1187RW Amstelveen
phone: 020-7892472
mobile: 06-54248611
Email: matthijsmajoor@gmail.com

 

Maria, Raymond and Sharine:

Pastoring in: Nieuwegein

Wenckebachplantsoen 66

3431 TT Nieuwegein

Mobile: 06-81049945

Email: ronnie_maria@hotmail.com

 

Mastenbroek, Doede and Jane:

Pastoring in: Deventer

Wijtenhorstweg 1

7433 SC Schalkhaar

mobile: 06-46174173

e-mail: doede2@gmail.com

 

Meeuws, Edwin and Wendy
Pastoring in: Rotterdam
Maria Wesselingstraat 18
3065 GA  Rotterdam

mobile: 06-17451028

email: emeeuws@solcon.nl

 

Molina, Ursel and Lillian NEW
Pastoring in: Rotterdam
Waarsmanstraat 10
3077 EZ Rotterdam

mobile: 06-34606713

email: ulmolina@gmail.com

 

Mugenyi, Robert and Giomara:

Pastoring in Vlaardingen

Drs. Stijkelstraat 47

3132 BT Vlaardingen

Phone: 010-7952705

Mobile: 06-48164232

Email: robertmugenyi01@gmail.com

 

Naus, Eric and Kathy

Pastoring in: Den Bosch

Buurschappenlaan 113

5235 EC  ’s Hertogenbosch

phone: 073-6428631

mobile: 06-29536847

email: enaus@filternet.nl

 

Nies, Johan and Marsha

Pastoring in Enschede

Kruiseltlanden 108

7542 HE Enschede

Phone: 053-8795248

mobile: 06-24496732

email: johan.nies@gmail.com.

 

Purperhart, John and Carmen

Pastoring in: Zutphen
Van Lochterenstraat 13
7203 EA  Zutphen

telefoon: 0575-470485

mobiel: 06-53283167

email: jmpurperhart@gmail.com

 

Purperhart, Mitchell and Jesselyn

Pastoring in: Amsterdam-Noord
Doeffstraat 40
6826 HR  Arnhem

mobiel: 06-51704710

email: purperhart.mj@gmail.com

 

Ralim, Rivano and Monique
Pastoring in: Rotterdam Zuid

Faunalaan 23
2463 KG Pijnacker

Mobile: 06-55731206

Email: Ralim80@gmail.com

 

Saris, Patrick and Lily

Evangelist in : Breda

Moerwijk 63-C

4826 HS Breda

mobile: 06-12992900

email: patricksaris@me.com

 

Schuitema, Jan and Clarisse

Pastoring in: Dordrecht

Piersonstraat 14

3317 RG  Dordrecht

phone: 078-7519497
mobile: 06-14324350

email: schuitema.j@icloud.com

 

Schuitema, Nomdo and Karina

Pastoring in: Leeuwarden

Moezel 8

8939 AL  Leeuwarden

phone: 058-2667455

mobile: 06-25047477

email: nschuitema@filternet.nl

 

Schuitema, Ralf and Rachelle NEW

Pastoring in: Almere-Buiten

mobile: 06-24777218

email: ralf.schuitema@gmail.com

 

Siskens, Jan-Loek and Talina:

Pastoring in Alkmaar

Velduil 37

1704XC Heerhugowaard

Phone: 06-24240049

Email : janloek@gmail.com

 

Sitaram, Zachary and Radha

Pastoring in: Capelle-Alexander

Keerkring 91
2904 HB  Capelle a/d IJssel

mobile:  06-21405131

email:  zsitaram@solcon.nl

 

Sminia, Zefanja and Natalie REDIRECTION

Pastoring in: Purmerend

Halmstraat 37

1446 DH  Purmerend

phone: 0299-461589

mobile: 06-17137599

email: zsminia@zonnet.nl

 

Smits, Frans and Diana

Pastoring in : Ede

Dubceksingel 17

6716 RC Ede

mobile: 06-14101908
email: fsmits1957@gmail.com

 

Smits, Wilco and Liselotte :

Pastoring in : Leidschendam

Zilvermeeuwlaan 74

2496 NV Den Haag

mobile: 06-48171776
email: wilcosmits@versatel.nl

 


 

Smits, Stan and Sheillah :

Pastoring in Lelystad

Galjoen 707

8243NE Lelystad

Phone : 0320-417523

Mobile : 06-46030695

Email : stan.smits@gmail.com

 

Soemowidjojo, Marlo and Agnes :

Pastoring in Apeldoorn

Waver 3

8032 AJ Zwolle

Phone : 038-4578406

Mobile : 06-19608857

Email : mnagm@xs4all.nl

 

Spiering, Edwin and Dita:

Pastoring in Sneek

Jongamastate 22

8926 NN Leeuwarden

Mobile: +31-627096631

Email: spieringed@gmail.com

 

Teune, Peter and Gerda

Evangelist in : Zwolle

Kummelweg 48

8042 JB Zwolle

Phone : 06-33904396

Email : teunepeter@gmail.com

 

Terpstra, Arnoud and Renske 

Pastoring in Veenendaal

D’hondecoeterstraat 17

6717 VJ Ede

Phone : 0318-481918

Mobile : 06-20058173

Email : ajterpstra@solcon.nl

 

Thielman, Naldo and Heidy

Pastoring in Zoetermeer

Sweelinckrode 14
2717 DZ  Zoetermeer
phone:  079-7850837
mobile: 06-43203989
email: naldothielman@gmail.com


 

Thorlu Bangura, Seyle and Sajida
Pastoring in: Amsterdam Zuid-Oost
Bijlmerdreef 864

1103 DV  Amsterdam

phone : 020-6994800
mobile : 06-36066540
email : sthorlubangura@gmail.com

 

Valk, Evert and Jessie

Pastoring in: Zwolle

Ter Kuilenkamp 19

8014 DA Zwolle

phone: 038-4656288

mobile: 06-54367272

email: evertvalk@filternet.nl

 

Van den Bogaardt, Jan Willem and Priscilla
Pastoring in: Amsterdam Zuid-Oost

Jacob Krusestraat 55
1106 ZK  Amsterdam-Zuidoost
mobile: 06-50875612
email: janwillemvandenbogaardt@gmail.com
Van den Bosch, Evert and Grace
Pastoring in: Amsterdam-Oost

Waterkant 37

1112 RB Diemen

mobile: +31-637777162
email: evertvdbosch@hotmail.com
Van Donk, Robin and Sandra

Pastoring in: Heerlen

Fossielenerf 682

6413 MP Heerlen

phone: 045-5218652

mobile: 06-45947035

email:  rvandonk@filternet.nl

 

Van Es, Patrick and Boudina

Pastoring in: Barneveld

Goudestein 51

3772 LB Barneveld

Mobile: 06-40216394

email: patrickvanes@dedeurbarneveld.nl

 

Van Leeuwen, Jeroen and Cornelia

Pastoring in: Hoofddorp

Veerse Meer 21

2134 VR Hoofddorp

mobile: 06-22216928

email: jvleeuwen1980@filternet.nl

 

Van Rijn, Dirk-Jan and Yvonne NEW/ CAME BACK FROM CHINA

Evangelist

De Bagijnenkamp 9

8061 AW Hasselt

mobile: 06-42221444

email: idbureau@gmail.com.

 

Van Vliet, Kenneth and Zwaantje

Pastoring in: Den Haag

Meppelrade 140

2544 XZ Den Haag

phone: 070-3671728

fax: 070-3671728

mobile: 06-54913918

email: kvliet@filternet.nl

Van Vliet, Ryan and Kayleigh

Pastoring in: Rotterdam Zuid

Schans 20

2652 GX Berkel en Rodenrijs

mobile: 06-25495477

email: rykay@icloud.com

 

Veenstra, Jan and Irin NEW/CAME BACK FROM CZECH REPUBLIC

Pastoring in: Schiedam

IJlsterveste 81

3432 RR Nieuwegein

mobile: +31-625495477

email: Jveenstra@filternet.nl

 

Verplak, Patrick and Karin
Pastoring in: Nijmegen

Korte Spruit 8

5437 BV  Beers

mobile: 06- 21153440

email: patrickverplak@gmail.com

 

Zimmerman, Ruthsell and Crisene

Pastoring in: Tilburg

Sibeliusstraat 168

5011 JT Tilburg

phone: 013-4550412

mobile: 06-55151673

email: r.zimmerman@filternet.nl

 

 

Kerken in het buitenland (ondersteund vanuit Nederland)

BELGIUM

1.
Kalpoe, Anu en Rochelle
pastoring in: Antwerpen
Mobile: +32 492777941
Email:

2.
Zoker, James en Renske
(uitgestuurd vanuit Sierra Leone)
pastoring in: Antwerpen
Mobile: +32 496183789
Email: familyzoker@hotmail.com

CARIBEAN ISLANDS

1.
Grootveld, Wim en Filomena
pastoring in: Aruba
Mobile: +297-7375907
Email: wjgrootveld1982@gmail.com
Website: eportaaruba.com 

2.
Marselia, Lindon and Adillee
Pastoring in: Curaçao
Mobile: +5999-5133179
Email: lgmarselia@hotmail.com
Website: www.iglesiaeporta.com

CAPE VERDE ISLANDS

1.
Kischener, Gilson and Itsel
pastoring in: Santiago
Mobile:
Email:

CZECH REPUBLIC / TSJECHIE

1.
Veenstra, Jan en Irin
Pastoring in: Brno
Mobile: +420 773120016
Email: JVeenstra@filternet.nl  
Website: www.pottershouse.cz

INDONESIA

1.
Matulessy, Alvin and Jennice
Pastoring in: Jakarta
Mobile: +6287780561142
Email: thedoorjakarta@googlemail.com

PERU

1.
Castillo, Fernando and Myrna
Pastoring in: Turjillo
Mobile: +51-44613105
Email: fer.cast@hotmail.com
Website: www.lapuertaperu.com

2.
Leyva, Jorge and Luz
Pastoring in: Lima
Mobile: +51-1991003152
Email: jleyva_acosta@hotmail.com

3.
Angulo, Junior and Hanneke
Pastoring in: San Juan de Lurigancho, Lima
Email: junior.hk77@yahoo.com

4.
Moreno, Julio and Elizabeth
pastoring in: San Juan de Mira Flores, Lima

5.
Moreno, Arturo and Shirley
Pastoring in: Ate Vitarte, Lima

6.
Marchena, Fermin and Karina
pastoring in: Ezperanza, Trujillo

7.
Moreno, Luis and Vanessa
pastoring in: Lima
PORTUGAL 

1.
Herrera, Antonio and Adriana
pastoring in: Lissabon
mobile: +35-1919773348
email : antonioevangelio@hotmail.com
website: www.aportalisboa.com

RWANDA

1.
Dusabe, Elias and Claudine
pastoring in: Kigali
Phone: +250783002972

SOUTH AFRICA / ZUID AFRIKA

1.
Botha, Riaan and Mirjam
Pastoring in: Melville Johannesburg
Mobile: +27-836809500
Email: riaan.botha9@gmail.com
Website: www.pottershousemelville.com

2.
Matthews, Norman and Desiree
Pastoring in: Kraaifontein
Mobile: +27-8-47308407
Email: norman.m@webmail.co.za
Website: www.pottershousesouthafrica.com

3.
Davids, Nico and Frieda
Pastoring in: Paarl
Mobile: +27-725139028
Fax: +27-218621589
Email: pastornicodavids@gmail.com
Website: www.pottershousesouthafrica.com

4.
Adonis, Denovan and Moira
Pastoring in: Wellington
Mobile: +27824595695
Website: www.pottershousesouthafrica.com

5.
Kasongo-Lwanda, Alain and Janine
Pastoring in:Belmont Park
Mobile: +27737376763
Website: www.pottershousesouthafrica.com

6.
Mahlangu, Pieter and Safiya
Pastoring in Braamfontein Johannesburg

SURINAM

1.
Alimoestar, Romeo and Juliette
Pastoring in: Paramaribo
Mobile: +597-8543078
Email: romeo.alimoestar@gmail.com

2.
Van der Bosch, Evert and Grace
Pastoring in: Paramaribo
Phone: +597-485787
Email: evertvdbosch@hotmail.com
Website: www.dedeursuriname.com

3.
Van Leeuwaarde, Clyde and Sharmila
Pastoring in: Paramaribo
Phone: +597 8903537
Email: cvleeuwaarde@yahoo.com
Website: www.dedeursuriname.com

4.
Symor, Alfred and Bernadette
Pastoring in: Paramaribo
Balonapark, Paramaribo
Phone: +597 8520075
Email: sijmor.am.123@hotmail.com

5.
Meme, Regilio and Naomi
pastoring in: Wanica
Phone: +597-8760552
Email: meme91072@hotmail.com

6.
Deel, Kaunda and Hanna
pastoring in: Wanica

7.
Draaijer, Arjan and Rachel
pastoring in: Lelydorp

8.
Dwarkasing, Krish and Parisha
pastoring in: Paramaribo